Directalpine, Strana 3

DIRECTALPINE je přímá cesta na vrchol, přímá cesta k cíli, za daným účelem, k dokonalosti, bez jakýchkoliv odboček, kliček a kompromisů. 

V současnosti je Direct Alpine s.r.o. 100% českou společností, se 100% českým kapitálem. Více než 95 % modelů kolekce DIRECT ALPINE je produkována v České Republice. V sekci Výroba naleznete všechny aktuální informace o produkci outdoorových bund, kalhot, mikin či puloverů značky DIRECT ALPINE.

Nadále technologicky a vývojově rosteme. Oblečení značky DIRECT ALPINE dodáváme partnerům prakticky do všech evropských zemí. Zejména naši dlouholetí švýcarští, němečtí a rakouští odběratelé jsou nadšeni úspěchem produktů u svých zákazníků, kvalitou a servisem, které k oblečení poskytujeme. Dodáváme i na světové trhy, pro nás trochu exotické, a to v Japonsku a Koreji. Po úspěšném výběrovém řízení dodáváme ochrannou druhou vrstvu oblečení profesionálním členům Horské služby v ČR.

Naše kolekce je i nadále koncipována především jako účelová, s technickou propracovaností a osobitým designem. Při výrobě využíváme nejnovější technologie, které eliminují možnost selhání produktu - např. laminace zipů a kapes, laserové ořezávání výztuží atd. Především u řady Mountain Top jsou tyto špičkové technologie, zaručující zvýšenou funkčnost, nejmarkantnější. Stále více klademe důraz na velmi kreativní a aktuální design.

Díky výraznému zájmu koncových uživatelů o naše zajímavé modely můžeme upouštět od kompromisu a držet se naší strategie - naplno vyvíjet účelové a praktické produkty, které dokonale vyhovují příslušnému použití. Nekonečnou inspiraci a náměty pro další inovace získáváme ze spolupráce s řadou předních sportovců a špičkových horolezců, kteří oblečení DIRECT ALPINE testují v praxi.

Ve své podstatě jsme stále malá rodinná firma. Kolekce DIRECT ALPINE nemá v katalogu tisíce položek, nevyrábíme statisíce kusů a nemůžeme na zákazníky působit brutálním masivním marketingem jako nadnárodní korporace. Zato se do detailu věnujeme každému produktu. I v této globalizované tržní době stále představujeme hodnoty, které vždy byly outdooru vlastní – dobrodružství, přírodu, čistotu, svobodu, přátelství. Chceme Vám i nadále přinášet kvalitní a spolehlivé výrobky, přispívat k Vaší radosti z pohybu venku, na horách, na skalách, v lesích. Při malých výletech do přírody i při velkých vysněných výpravách za dobrodružstvím.

Jsme rádi, že i pro Vás je značka DIRECT ALPINE stálým společníkem v přírodě, na horách, i v každodenním životě, a nadále zůstává symbolem komfortu a funkčnosti.

Čepice GARDA anthracite/blue
499 Kč

padnoucí čepice

+ další
19827/M
Čepice GARDA blue/green
499 Kč

padnoucí čepice

+ další
19824/M
slash blue anth
499 Kč

Výborně padnoucí kulich

+ další
19821/M
slash indigo brick
499 Kč

Výborně padnoucí kulich

+ další
19818/M
slash anth grey
Novinka
499 Kč

Výborně padnoucí kulich

+ další
19812/M
daisy lady palisander
499 Kč

Trendy čepice s prodlouženým střihem

+ další
19806/M
daisy lady anthracite
499 Kč

Trendy čepice s prodlouženým střihem

+ další
19803/M
PATROL TECH anthracite black
3 390 Kč –3 %
Kalhoty Patrol Tech
Skladem (1 ks)
3 290 Kč

oblíbené turistické kalhoty

19800/M
skirt alpha lady indigo menthol w21
2 690 Kč

kterou musíte mít

+ další
19797/S
skirt alpha lady black coral w21
Novinka
2 690 Kč

kterou musíte mít

+ další
19794/S
bora lady indigo menthol w21
Novinka
5 190 Kč

kterou musíte mít

+ další
19788/S
bora lady anthracite coral w21
Novinka
5 190 Kč

kterou musíte mít

+ další
19785/S
Nahoru
Další produkty
85 položek celkem

Stránka 3 z 8 - 85 položek celkem