Neohodnoceno

Pánská funkční bunda HORN 2.0

Varianta
Můžeme doručit do:
22.9.2021
Skladem (1 ks)
Kód: 4554/M
Značka: Directalpine
2 690 Kč –19 % 2 190 Kč
Kategorie: Pánské mikiny
Záruka: 2 roky
Pánská funkční bunda HORN 2.0
2 690 Kč –19 %
Hřejivá, technická fleecová bunda s účelovou kombinací materiálů. Zesílení nejnamáhanějších míst oděruodolnou látkou prodlužuje životnost bundy. Izolační vrstva pro široké použití. TECHNICKÉ INFORMACE Kód 54981.29 Barva black Hmotnost 570 g Materiál Polartec 200 (100%PES) Reinforced shoulders and sleeve (94 % PAD, 6 % PUR) Střih pánský POPIS Tvarovaný límec s horním stahováním. Ramena o loketní díly zesíleny oděruodolnou látkou. Dvě zipové boční kapsy, jedná náprsní zipová a dvě vnitřní průhmatové kapsy. Tvarované rukávy ukončeny manžetou. Prodloužený zadní díl. Regulovatelný spodní okraj gumovým lankem (jednoručně). Hlavní spirálový zip podkrytý légou. Vyrobeno v České republice Kolekce zima 2015-16 Na zimu 2015-16 objednali: FREETIME PROJECT Jeseník - JODAS SPORT Železný Brod - JUMP SPORT Frýdek Místek - FLIN SPORT Chrudim - K3 SPORT Žďár nad Sázavou Ekologicky šetrný výrobek - NATURE TOP FRIENDLY 

DIRECTALPINE je přímá cesta na vrchol, přímá cesta k cíli, za daným účelem, k dokonalosti, bez jakýchkoliv odboček, kliček a kompromisů. 

V současnosti je Direct Alpine s.r.o. 100% českou společností, se 100% českým kapitálem. Více než 95 % modelů kolekce DIRECT ALPINE je produkována v České Republice. V sekci Výroba naleznete všechny aktuální informace o produkci outdoorových bund, kalhot, mikin či puloverů značky DIRECT ALPINE.

Nadále technologicky a vývojově rosteme. Oblečení značky DIRECT ALPINE dodáváme partnerům prakticky do všech evropských zemí. Zejména naši dlouholetí švýcarští, němečtí a rakouští odběratelé jsou nadšeni úspěchem produktů u svých zákazníků, kvalitou a servisem, které k oblečení poskytujeme. Dodáváme i na světové trhy, pro nás trochu exotické, a to v Japonsku a Koreji. Po úspěšném výběrovém řízení dodáváme ochrannou druhou vrstvu oblečení profesionálním členům Horské služby v ČR.

Naše kolekce je i nadále koncipována především jako účelová, s technickou propracovaností a osobitým designem. Při výrobě využíváme nejnovější technologie, které eliminují možnost selhání produktu - např. laminace zipů a kapes, laserové ořezávání výztuží atd. Především u řady Mountain Top jsou tyto špičkové technologie, zaručující zvýšenou funkčnost, nejmarkantnější. Stále více klademe důraz na velmi kreativní a aktuální design.

Díky výraznému zájmu koncových uživatelů o naše zajímavé modely můžeme upouštět od kompromisu a držet se naší strategie - naplno vyvíjet účelové a praktické produkty, které dokonale vyhovují příslušnému použití. Nekonečnou inspiraci a náměty pro další inovace získáváme ze spolupráce s řadou předních sportovců a špičkových horolezců, kteří oblečení DIRECT ALPINE testují v praxi.

Ve své podstatě jsme stále malá rodinná firma. Kolekce DIRECT ALPINE nemá v katalogu tisíce položek, nevyrábíme statisíce kusů a nemůžeme na zákazníky působit brutálním masivním marketingem jako nadnárodní korporace. Zato se do detailu věnujeme každému produktu. I v této globalizované tržní době stále představujeme hodnoty, které vždy byly outdooru vlastní – dobrodružství, přírodu, čistotu, svobodu, přátelství. Chceme Vám i nadále přinášet kvalitní a spolehlivé výrobky, přispívat k Vaší radosti z pohybu venku, na horách, na skalách, v lesích. Při malých výletech do přírody i při velkých vysněných výpravách za dobrodružstvím.

Jsme rádi, že i pro Vás je značka DIRECT ALPINE stálým společníkem v přírodě, na horách, i v každodenním životě, a nadále zůstává symbolem komfortu a funkčnosti.